UGETAM’ da hafta içi her gün sınav yapılmakta ve aynı gün başarılı olanlara belgesi verilmektedir.

 
  UGETAM’dan Bir Yenilik Daha…

UGETAM’ da hafta içi her gün sınav yapılmakta ve aynı gün başarılı olanlara belgesi verilmektedir.

İsteyene kendi atölye ve iş yerinde de sınav yapılacaktır.

UGETAM olarak müşteri memnuniyetini ölçmek amacıyla yapmış olduğumuz anketlerde, sınavların daha sık yapılması ve belgelerin daha kısa zamanda verilmesi talebinin öne çıktığı görülmüştür.

UGETAM olarak müşterilerimizin bu isteklerine kayıtsız kalmadık. Yaptığımız yeni yatırımlar ile artık her gün sınav yapıyor ve aynı gün belge veriyoruz.

Belgelendirme faaliyetlerimiz ve sınavlar hakkında bilgi edinmek için www.ugetam.com.tr internet sayfası BELGELENDİRME ve Online İşlemler bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

UGETAM Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından belirlenen Yetkili Doğal Gaz Firma personelinin alması gereken eğitim ve yeterlilik belgeleri konusunda aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

1.    Çelik Kaynakçı Belgelendirmesi TS EN 287-1

2.    Plastik Kaynakçı Belgelendirmesi (Polietilen) TS EN 13067

3.    Doğal Gaz İç Tesisat Yetkili Mühendis Belgelendirmesi

4.    Endüstriyel ve Büyük Tüketimli Tesislerin Doğal Gaza Dönüşümü Mühendis Yeterlilik Belgelendirmesi

Verilen bu hizmetler sonucunda başarılı olan katılımcılara Akredite Yeterlilik Belgesi verilmektedir. Verilen akredite yeterlilik belgeleri bütün gaz dağıtım şirketleri tarafından kabul edilmektedir.

UGETAM, başvuru ve ödeme konularında İç tesisat yetkili firmalarımız ve kaynakçılarımız için aşağıda belirtilen birçok kolaylık ve yenilikler yapmıştır.

  • Hafta içi her gün UGETAM Kurtköy/Pendik binasında 09:00 -16:00 saatleri arasında sınav yapılmaktadır. UGETAM’da yapılan sınavlarda tüm malzeme ve teçhizat UGETAM tarafından karşılanmaktadır.
  • İstanbul il sınırları içinde olmak şartıyla, 5 kişi ve üzeri başvurularınızda sizin belirleyeceğiniz bir alanda sınav yapılabilecektir. Türkiye genelinde sınav yapılabilmesi için katılımcı sayısının 15 kişi ve üzerinde olması gerekmektedir.
  • Ödemelerinizi sınav esnasında nakit veya kredi kartıyla yapabilirsiniz.
  • Sınav için kayıt yaptırmanıza gerek yok. Sınav için gerekli evraklar ile UGETAM’a gelmeniz yeterlidir.
  • Başvuru durumu, sınav sonuçları, ödeme gibi birçok işlem ve bilgiye www.ugetam.com.tr internet sayfamızda bulunan BELGELENDİRME ve Online İşlemler bölümünden ulaşabilirsiniz.

NOT:

1. Doğal Gaz İç Tesisat Yetkili Mühendis Eğitim ve Belgelendirmesi ve Endüstriyel ve Büyük Tüketimli Tesislerin Doğal Gaz’a Dönüşüm Mühendis Yeterlilik Belgelendirme sınavlarına katılım için eğitim ön şartı vardır. Daha önce alınmış bir eğitim belgesinin veya yetki belgesinin sunulması yeterlidir. Bu eğitimin hangi kurumdan veya hangi tarihte alındığı fark etmeyecektir. Eğitim alındığının belgelenmesi yeterli olacaktır. Daha önce eğitim almamış olan mühendislerin öncelikle eğitime katılmaları gerekmektedir. Eğitim tarihleri için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Tel: 0 216 646 01 87   Dahili: 1121-1122

Faks: 0 216 646 18 61

e-posta: ugetampbs@ugetam.com.tr

www.ugetam.com.tr